V Česku je hodně kvalitních a úspěšných modelingových agentur. Daleko větší možnosti vidím na trhu s hosteskami. Za ta léta mám bohaté zkušenosti jak v komunikaci s klienty, tak s dívkami na akcích a vidím tam velkou mezeru, kterou chci se svým týmem vyplnit. Aneta Vignerová

Trh s hosteskami vidím jako velkou příležitost, říká Aneta Vignerová

Úspěšná modelka a Miss ČR 2009 Aneta Vignerová se rozhodla začít předávat své zkušenosti mladým dívkám. Kdo by si myslel, že Aneta si založí modelingovou agenturu, je na omylu.

Jaká je tvá role v Eventee?

Především předat své zkušenosti dívkám, které o to stojí, jsou ambiciózní a pracovité a nemají třeba úplně ideální proporce. I z tohoto důvodu je mi oblast hostesek velmi sympatická, protože nejde primárně jen o krásu, ale také o projev dívky a celkovou reprezentaci sama sebe a především klienta.
Samozřejmě mi zabere hodně času také jednání s novými klienty, kterým prezentuji, jaké výhody má vzájemná spolupráce právě s námi.

Proč jsi se rozhodla pracovat právě s hosteskami?

Dlouhodobá spolupráce s klienty, reklamní kampaně i menší projekty mi ukázaly, že je u nás ještě prostor nabídnout lepší služby za stejné peníze. Když se nad tím zamyslíme, tak dobře honorovaného focení je u nás poskromnu a většinou tyto zakázky získá některá z TOP 100 českých modelek. Naopak téměř denně jsou u nás akce (konference, obchodní jednání, veletrhy, prezentace, společenské události), na které klienti hledají kvalifikovaný a reprezentující personál, tedy krásné a schopné dívky. Ze 100 modelek se najednou dostáváme na číslo cca 10.000, což jsou dívky, které v Česku chtějí pracovat a hledají zajímavé pracovní nabídky. A tady je právě to naše místečko. Z těchto dívek musíme vybrat ty nejlepší, proškolit je a připravit na práci pro konkrétního klienta. Trh je z mého pohledu natolik velký, aby moje úsilí dávalo smysl jak z pohledu seberealizace tak z ekonomického pohledu.

V čem jste jiní než ostatní agentury?

Především nejsme agentura 🙂 Eventee je vlastně on-line platforma, ve které disponujeme databází stovkami ověřených dívek (toto číslo neustále roste) a tyto dívky získávají neomezený přístup k pracovním nabídkám. 70% naší práce je pro eventové a produkční agentury, pro které kompletně zajišťujeme hostesky a ti pak mají více času a energie pro své klienty, aby jim zrealizovali tu nejlepší akci po všech stránkách. Samozřejmě se na nás obrací i přímí klienti, kterým dokážeme zajistit obdobné služby včetně koordinátora a celé akce na klíč, ale to spíše okrajově.

Jaké výhody tedy má spolupráce právě s Eventee?

Z pohledu hostesky jde o neomezený zdroj pracovních nabídek. Každý dívka si může vybrat, na jakou akci se přihlásí a pokud splňuje požadavky na konkrétní pozici (vše vyhodnocuje systém automaticky), nic jí nebrání v účasti na akci. Výdělky se hosteskám střádají do virtuální peněženky a z ní si mohou peníze nechat kdykoli vyplatit. Nemusí tak mít obavy, zda svoji odměnu vůbec dostane a také nemusí čekat měsíc. Vyplácíme 2x týdně a víme, že tohle je jeden z velkých benefitů, které naše hostesky oceňují.

Náš klient se pak může těšit na prvotřídní servis, který je poskytován nejen díky naší on-line platformě. Jsme schopni obsloužit velké množství akcí i ve velmi krátkých lhůtách, proto nás vyhledávají především klienti, kteří potřebují dlouhodobě obsadit velké množství směn v různých dnech. Každý klient pak má přístup do systému, kde vidí jednotlivé směny, detailní vyúčtování i průběh všech akcí. No a hlavní přidanou hodnotou je třeba i cena. Díky automatizaci nemáme takové náklady jako běžné agentury a pokud si klient neobjedná příplatkové služby – kostýmy, koordinátora, atp., tak jsme schopni nabídnout velmi příznivou cenu.